Elektros energijos skaitikliai, išmaniosios apskaitos sprendimai
lt
UAB Elgama-Elektronika
info@elgama.eu
+370 5 2375 000
Naujienos Renginiai

GAMA 300 G3G skaitiklis sertifikuotas PERU rinkoje

2020-10-06

Norime pasidžiaugti, kad UAB “ELGAMA-ELEKTRONIKA” plečia Bendrovės produktų pardavimų geografiją Lotynų Amerikos rinkose ir įteisino GAMA 300 G3G skaitiklį Peru. Peru nacionalinis kokybės ir metrologijos institutas “INACAL” atliko matavimo priemonės atitikties įvertinimą, patvirtino gaminio atitiktį keliamiems reikalavimams ir išdavė tipo tvirtinimo sertifikatą. 

Skaityti plačiau...

UAB „ELGAMA-ELEKTRONIKA“ įgyvendina projektą „Naujos kartos išmanieji elektros energijos skaitikliai”

2020-09-01

UAB „ELGAMA-ELEKTRONIKA“ įgyvendina projektą „Naujos kartos išmanieji elektros energijos skaitikliai ”, Nr. 01.2.1-LVPA-K-856-01-0003.

Skaityti plačiau...

Smart Gems

2020-06-18

Norime pasidžiaugti UAB “Elgama-Elektronika” sėkmingai užbaigė nuo 2015 m. rugsėjo vykdytą “Išmaniųjų elektros tinklų valdymo” projektą (toliau- “Smart Gems” projektas). Projektas finansuotas Europos sąjungos Horizon 2020 tyrimų ir inovacijos programos, Marie Sklodowska-Curie finansavimo sutartimi.  “Smart Gems” projektas buvo vykdomas konsorciumo sutarties pagrindu, drauge su kitomis elektros tinklų infrastruktūros įmonėmis bei technologinės pakraipos universitetais. “Smart Gems” projekto įgyvendinimo metu darbuotojai stažavosi ir kartu dirbo akademinių bendruomenių, tokių kaip Kipro instituto, Kretos technikos, Kalabrijos ir Londono Brunel universitetų specialistais. Pagrindinis projekto tikslas buvo visapusiškai išanalizuoti visus išmaniųjų tinklų aspektus, susijusius su patikimumo didinimu, saugumo rizikos mažinimu, apkrovos formavimo ir energijos efektyvumo didinimu taip pat intelektualus stebėjimu ir valdymu. Stažuočių metu įmonės darbuotojai įgyvendino su išmaniųjų tinklų tobulinimu, optimizavimu, valdymu, stebėjimu susijusius mokslinius tyrimus, padėsiančius kurti naujus patikimus išmaniuosios koncepcijos sprendimus.

Skaityti plačiau...

  1  2  3  4  Sekantis    Paskutinis