Elektros energijos skaitikliai, išmaniosios apskaitos sprendimai
lt
UAB Elgama-Elektronika
info@elgama.eu
+370 5 2375 000

Apie įmonę

UAB „ELGAMA-ELEKTRONIKA" įkurta 1992 metais Vilniaus mieste, Lietuvoje. Įmonės gaminama produkcija apima didelę įvairovę prietaisų: nuo paprastų elektroninių vienafazių buitinių skaitiklių iki sudėtingų trifazių daugiafunkcių elektros skaitiklių bei prietaisų, skirtų pramonei ir energetikai. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis yra naujos kartos išmaniųjų daugiafunkcių elektroninių elektros skaitiklių projektavimas ir gamyba. Taip pat kartu su partneriais mes siūlome automatizuotas apskaitos sistemas skaitiklių duomenims nuskaityti, surinkti ir apdoroti.
UAB „ELGAMA-ELEKTRONIKA" gamykloje, įkurtoje Vilniuje, yra vykdomi visi procesai (veiklos administravimas, planavimas, projektavimo, programavimo darbai, gamyba bei patikra, kokybės kontrolė), o nuo 2014 m. kovo mėn., didinant projektavimo ir programavimo pajėgumus, Kaune įkurtas projektavimo padalinys. Įmonė be siūlomos elektroninių elektros skaitiklių įvairovės užsiima:

  • individualia klientų poreikių analize bei produkcijos pritaikymu;
  • projektavimo dokumentacijos ruošimu;
  • specializuotos programinės įrangos kūrimu;
  • elektros skaitiklių integravimu į įvairias automatizuotas apskaitos sistemas;
  • specialistų mokymais;
  • garantine ir pogarantine gaminamos produkcijos priežiūra


Šiandien UAB "ELGAMA-ELEKTRONIKA" dirba daugiau nei 80 darbuotojų, iš kurių 20 % užsiima produktų vystymu atsižvelgiant į pasaulines tendencijas. Įmonėje, turinčioje 4400 m2 gamybinio ploto, išleidžiama daugiau nei 200 skaitiklių modifikacijų. UAB "ELGAMA-ELEKTRONIKA" produkcija eksportuojama į daugiau nei 25 pasaulio šalis, o metrologinė patikra pripažįstama 35 šalyse.

UAB "ELGAMA-ELEKTRONIKA" tiki, kad tyrimai ir plėtra (R&D) yra šiandienos ir rytojaus rinkos raktas į sėkmę, nuo kurios priklauso įmonės klestėjimas ir klientų pasitenkinimas.
Mūsų Projektavimo ir tobulinimo departamentas - tai vieta, kur yra surenkama, analizuojama įvairi informacija iš mūsų klientų, sisteminamos ateities vizijos bei vystymo tendencijos ir kuriami tinkamiausi sprendimai bei produktai. Daugiau kaip 20% visų įmonės žmogiškųjų resursų ir daugiau negu 5% pajamų yra skirta žengti koja kojon su sparčiai kintančiomis pasaulinės rinkos tendencijomis bei vartotojų poreikiais.