Elektros energijos skaitikliai, išmaniosios apskaitos sprendimai
lt
UAB Elgama-Elektronika
info@elgama.eu
+370 5 2375 000
Naujienos Renginiai

UAB „ELGAMA-ELEKTRONIKA“ įgyvendina projektą „Naujos kartos išmanieji elektros energijos skaitikliai”

2020-09-01

UAB „ELGAMA-ELEKTRONIKA“ įgyvendina projektą „Naujos kartos išmanieji elektros energijos skaitikliai ”, Nr. 01.2.1-LVPA-K-856-01-0003.

Skaityti plačiau...

Smart Gems

2020-06-18

Norime pasidžiaugti UAB “Elgama-Elektronika” sėkmingai užbaigė nuo 2015 m. rugsėjo vykdytą “Išmaniųjų elektros tinklų valdymo” projektą (toliau- “Smart Gems” projektas). Projektas finansuotas Europos sąjungos Horizon 2020 tyrimų ir inovacijos programos, Marie Sklodowska-Curie finansavimo sutartimi.  “Smart Gems” projektas buvo vykdomas konsorciumo sutarties pagrindu, drauge su kitomis elektros tinklų infrastruktūros įmonėmis bei technologinės pakraipos universitetais. “Smart Gems” projekto įgyvendinimo metu darbuotojai stažavosi ir kartu dirbo akademinių bendruomenių, tokių kaip Kipro instituto, Kretos technikos, Kalabrijos ir Londono Brunel universitetų specialistais. Pagrindinis projekto tikslas buvo visapusiškai išanalizuoti visus išmaniųjų tinklų aspektus, susijusius su patikimumo didinimu, saugumo rizikos mažinimu, apkrovos formavimo ir energijos efektyvumo didinimu taip pat intelektualus stebėjimu ir valdymu. Stažuočių metu įmonės darbuotojai įgyvendino su išmaniųjų tinklų tobulinimu, optimizavimu, valdymu, stebėjimu susijusius mokslinius tyrimus, padėsiančius kurti naujus patikimus išmaniuosios koncepcijos sprendimus.

Skaityti plačiau...

Karantinas

2020-03-18

Dėl visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje nuo 2020 m. kovo 16 d. iki kovo 30 d. paskelbto karantino, didžioji dalis UAB „Elgama-Elektronika“ darbuotojų dirba iš namų. Aktualiais klausimais dėl skaitiklių įsigijimo, techninio aptarnavimo ir kt. siūlome kreiptis kontaktų skiltyje nurodytais telefonais ir el.p. adresais.

UAB „Elgama-Elektronika“ komanda linki visiems saugumo!

Skaityti plačiau...

  1  2  3  4  Sekantis    Paskutinis