Elektros energijos skaitikliai, išmaniosios apskaitos sprendimai
lt
UAB Elgama-Elektronika
info@elgama.eu
+370 5 2375 000

UAB "ELGAMA-ELEKTRONIKA" darbuotojų mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas

2018-10-08

UAB "ELGAMA-ELEKTRONIKA" įgyvendina projektą „UAB "ELGAMA-ELEKTRONIKA" darbuotojų mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas. Projektas įgyvendinamas pagal 2014−2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 09.4.3-ESFA-T-846.

 UAB „ELGAMA-ELEKTRONIKA“ yra pirmaujanti elektroninių elektros skaitiklių gamintoja Baltijos šalių regione. Įmonė projektuoja, tobulina ir gamina didelę elektroninių skaitiklių, skirtų buitinėms, komercijos ir pramoninėms reikmėms, įvairovę ir teikia sprendimus, susijusius su elektros energijos matavimu, kontrole ir valdymu. Taip pat, kartu su partneriais, įmonė siūlo  išmaniąsias apskaitos sistemas, pritaikytas efektyviam energetinio sektoriaus įmonių darbui su energetinių resursų apskaita. Įmonės darbuotojai - nuolat tobulėjantys profesionalai, pagrindinį dėmesį skiriantys tam, kas geriausia klientui. Pareiškėjo misija - geriau suprasti, ko iš jų tikisi klientai, kokie yra jų poreikiai ir lūkesčiai. Siekiant patenkinti aukštus klientų lūkesčius, įgyvendinti sudėtingus, inovatyvius projektus, reikalingi aukštos kvalifikacijos specialistai. Reikia nuolat investuoti į įmonės darbuotojų kvalifikaciją, žinias bei gebėjimus. Būtent tai yra pagrindinė priežastis, paskatinusi rašyti projektą darbuotojų mokymuisi ir kvalifikacijos tobulinimui. Projekto tikslas – sudaryti sąlygas pareiškėjo darbuotojams įgyti specifinių kompetencijų ir prisitaikyti prie ūkio pokyčių.

 Įgyvendinus projekto veiklas kokybiniai teigiami pokyčiai turės įtaką tikslinių grupių dalyviams, nes kvalifikacijos pakėlimas ne tik suteiks profesinių žinių, bet ir padidins darbuotojų vidinę motyvaciją, pasitikėjimą savimi. Svarbu pažymėti, kad po projekto įgyvendinimo tikslinių grupių dalyviai išsaugos galimybė toliau veikti darbo rinkoje ir būti joje konkurencingi. Projekto rezultatai turės teigiamos įtakos darbuotojų darbo rezultatyvumui ir efektyvumui. Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų į projektą investuojama – 83 556,75 eurų.

Kontaktai:

El. P. – info@elgama.eu

Atgal