Elektros energijos skaitikliai, išmaniosios apskaitos sprendimai
lt
UAB Elgama-Elektronika
info@elgama.eu
+370 5 2375 000
Naujienos
Renginiai

Nutraukiamos trijų fazių elektros skaitiklių LZQM techninio palaikymo bei pakartotinės patikros paslaugos

2019-10-21
Informuojame, kad UAB „ELGAMA-ELEKTRONIKA“ nuo 2020 m. kovo 31 d. planuoja nutraukti trijų fazių elektros skait ... Informuojame, kad UAB „ELGAMA-ELEKTRONIKA“ nuo 2020 m. kovo 31 d. planuoja nutraukti trijų fazių elektros skaitiklių LZKM LZQM.111 LZQM.112 LZQM.131 LZQM.211 LZQM.212  techninio palaikymo bei pakartotinės patikros paslaugas.  Šių elektros skaitiklių gamyba buvo nutraukta 1998 metais, gaminiuose esantys  elektronikos komponentai yra nusidėvėję, nebeatitinka ilgaamžiškumo reikalavimų. Šių tipų skaitiklius pakeičia kiti trifaziai patobulinti ir su išplėstu funkcionalumu gaminami elektros skaitikliai GAMA300 arba EPQS. Kitų LZQM modifikacijų LZQM.311 LZQM.312 LZQM.331 LZQM.341 LZQM.411 LZQM.441 techninio palaikymo bei pakartotinės patikros paslaugas teiksime ir toliau, jų dar nesiruošiame nutraukti.
Plačiau
Suskleisti

Atitiktis ISO/IEC 27001 informacijos saugumui užtikrinti

2019-09-10
Vykdydami veiklą siekiame užtikrinti informacijos saugumą apsaugant visą gaunamą, siunčiamą, kuriamą, valdomą ir naudojam ... Vykdydami veiklą siekiame užtikrinti informacijos saugumą apsaugant visą gaunamą, siunčiamą, kuriamą, valdomą ir naudojamą žodinę, rašytinę bei elektroninę informaciją. Sėkmingai užbaigėme tarptautinio informacijos saugumo standarto LST EN ISO/IEC 27001:2013 diegimą įmonėje ir gavome atitiktį patvirtinantį sertifikatą.   Sertifikavimą atliko bendra Lietuvos – Vokietijos įmonė UAB „TUV UOLEKTIS“. Džiaugiamės tęsdami jau daugiau nei 15-os metų bendradarbiavimą su patikimu partneriu ir šiemet ne tik sėkmingai pakartotinai sertifikavome įmonės vadybos sistemą pagal ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 reikalavimus tačiau ir išplėtėme įmonės vadybos sistemą papildoma atitiktimi informacijos saugumo standartui ISO/IEC 27001:2013.   LST EN ISO/IEC 27001:2013 standartas – tarptautinis standartas, nustatantis reikalavimus informacijos saugumo valdymo sistemai, kad organizacija galėtų įvertinti rizikas ir įdiegti tinkamas kontrolės priemones informacijos konfidencialumą, vientisumą ir prieinamumą apsaugoti. Atitiktis šio standarto reikalavimams patvirtina, kad Įmonės ir jos informacijos saugumo valdymo sistema yra patikima ir apima visus informacijos tvarkymo aspektus: nuo kompiuterių duomenų iki pokalbių viešose vietose, įskaitant fizinę apsaugą ir pirminį personalo patikrinimą. ISO/IEC 27001:2013 padeda užtikrinti veiklos tęstinumą, susiklosčius ekstremalioms situacijoms: gaisrui, potvyniui, įsilaužimui, dingus informacijai, pažeidus konfidencialumo reikalavimus. Informacijos saugumo valdymo sistemos privalumai: Užtikinamas kokybiškas ir saugus informacijos valdymas organizacijoje Nuolat identifikuojama ir valdoma su informacijos saugumu susijusi rizika Įgyvendinamos adekvačios, geriausią pasaulinę praktiką atitinkančios saugumo priemonės, taip mažinant saugumo valdymo išlaidas Užtikrinamas klientų teisinių ir kt. reikalavimų valdymas Įgyvendinamas informacijos saugumo incidentų registravimo, analizės ir sprendimo procesas   Mūsų tikslas: siekti, kad elektronikos prietaisų projektavimas, gamyba, pardavimai, priežiūra būtų vykdoma užtikrinant informacijos saugumą apsaugant visą gaunamą, siunčiamą, kuriamą, valdomą ir naudojamą žodinę, rašytinę ir elektroninę informaciją nuo visų galimų grėsmių: išorinių, vidinių, tyčinių ar atsitiktinių, galinčių turėti įtakos įmonės bei suinteresuotų šalių vykdomai veiklai ir įvaizdžiui.
Plačiau
Suskleisti

UAB "ELGAMA-ELEKTRONIKA" darbuotojų mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas

2018-10-08
UAB "ELGAMA-ELEKTRONIKA" įgyvendina projektą „UAB "ELGAMA-ELEKTRONIKA" darbuotojų mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas. Projektas įgyv ... UAB "ELGAMA-ELEKTRONIKA" įgyvendina projektą „UAB "ELGAMA-ELEKTRONIKA" darbuotojų mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas. Projektas įgyvendinamas pagal 2014−2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 09.4.3-ESFA-T-846.  UAB „ELGAMA-ELEKTRONIKA“ yra pirmaujanti elektroninių elektros skaitiklių gamintoja Baltijos šalių regione. Įmonė projektuoja, tobulina ir gamina didelę elektroninių skaitiklių, skirtų buitinėms, komercijos ir pramoninėms reikmėms, įvairovę ir teikia sprendimus, susijusius su elektros energijos matavimu, kontrole ir valdymu. Taip pat, kartu su partneriais, įmonė siūlo  išmaniąsias apskaitos sistemas, pritaikytas efektyviam energetinio sektoriaus įmonių darbui su energetinių resursų apskaita. Įmonės darbuotojai - nuolat tobulėjantys profesionalai, pagrindinį dėmesį skiriantys tam, kas geriausia klientui. Pareiškėjo misija - geriau suprasti, ko iš jų tikisi klientai, kokie yra jų poreikiai ir lūkesčiai. Siekiant patenkinti aukštus klientų lūkesčius, įgyvendinti sudėtingus, inovatyvius projektus, reikalingi aukštos kvalifikacijos specialistai. Reikia nuolat investuoti į įmonės darbuotojų kvalifikaciją, žinias bei gebėjimus. Būtent tai yra pagrindinė priežastis, paskatinusi rašyti projektą darbuotojų mokymuisi ir kvalifikacijos tobulinimui. Projekto tikslas – sudaryti sąlygas pareiškėjo darbuotojams įgyti specifinių kompetencijų ir prisitaikyti prie ūkio pokyčių.  Įgyvendinus projekto veiklas kokybiniai teigiami pokyčiai turės įtaką tikslinių grupių dalyviams, nes kvalifikacijos pakėlimas ne tik suteiks profesinių žinių, bet ir padidins darbuotojų vidinę motyvaciją, pasitikėjimą savimi. Svarbu pažymėti, kad po projekto įgyvendinimo tikslinių grupių dalyviai išsaugos galimybė toliau veikti darbo rinkoje ir būti joje konkurencingi. Projekto rezultatai turės teigiamos įtakos darbuotojų darbo rezultatyvumui ir efektyvumui. Iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų į projektą investuojama – 83 556,75 eurų. Kontaktai: El. P. – info@elgama.eu
Plačiau
Suskleisti

ENERGETAB 2018

2018-09-19
31-oji Energetab tarptautinė energetikos mugė vykstanti Bielsko-Biała mieste jau pr ... 31-oji Energetab tarptautinė energetikos mugė vykstanti Bielsko-Biała mieste jau praeityje. Tris dienas 35,000 m2 plotą naudojo 712 energetikos pramonės dalyvių, tarp kurių ir ELGAMA-ELEKTRONIKA. Kaip ir praeitais metais, mūsų stendas "Hala T" buvo aplankytas daugelio svečių tiek iš Lenkijos, tiek iš kitų užsienio šalių. Visi lankytojai turėjo galimybę susipažinti su įvairiais mūsų įrenginiais. Jei turite neatsakytų klausimų, galite susisiekti su mumis arba apžvelgti mūsų tinklalapyje pateiktą medžiagą. Viskam pasibaigus, mes norime Jus vėl pakviesti aplankyti mūsų stendą ir kitais metais jau 32-oje Energetab parodoje.
Plačiau
Suskleisti

DALYVAVOME STUDENTŲ PROGRAMOJE „DEMOLA“

2018-02-08
UAB „ELGAMA-ELEKTRONIKA“ dalyvavo aukštųjų mokyklų studentų ir verslo įmonių praktikos programoje „Demola“. Programos tikslas yra kartu s ... UAB „ELGAMA-ELEKTRONIKA“ dalyvavo aukštųjų mokyklų studentų ir verslo įmonių praktikos programoje „Demola“. Programos tikslas yra kartu su studentų komanda išspręsti realų įmonės iškeltą iššūkį. UAB „ELGAMA-ELEKTRONIKA“ drauge su Vilniaus Universiteto (VU) ir Vilniaus Gedimino Technikos (VGTU) studentais sprendė, kaip sujungti skaidrų ir neskaidrų polikarbonatą elektros skaitiklio korpuse. Bendrovė apsvarstys abipusio bendradarbiavimo tyrimų rezultatų įgyvendinimą.
Plačiau
Suskleisti

UAB "Elgama-Elektronika" švenčia savo 25 metų jubiliejų!

2017-07-13
UAB "Elgama-Elektronika" švenčia savo 25 metų jubiliejų! ... UAB "Elgama-Elektronika" švenčia savo 25 metų jubiliejų!
Plačiau
Suskleisti

Trumpai apie UAB Elgama-Elektronika

UAB "ELGAMA-ELEKTRONIKA" yra pirmaujanti elektroninių elektros skaitiklių gamintoja Baltijos šalių regione.
Įmonė projektuoja, tobulina ir gamina didelę elektroninių elektros skaitiklių, skirtų buitinėms, komercijos ir pramoninėms reikmėms, įvairovę ir teikia sprendimus, susijusius su elektros energijos matavimu, kontrole ir valdymu. Taip pat, kartu su partneriais, įmonė siūlo išmaniąsias apskaitos sistemas, pritaikytas efektyviam energetinio sektoriaus įmonių darbui su energetinių resursų apskaita.